Az automatizálásban csúcspozíciót elfoglaló veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. további növekedéséhez munkatársat keres hosszútávra, saját állományba az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök - Méréstechnika terület

Feladatkör

  • Sorozatgyártás támogatása: gyártásban lévő mérőberendezések mérésre való felkészítése, folytonos működésének biztosítása
  • Mérőprogramok készítése, optimalizálása
  • Mérési eredmények kiértékelése; probléma esetén hibaanalízis készítése, és javaslattétel korrekciós intézkedésekre
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Mérőeszközök karbantartásának, kalibrációjának támogatása
  • Kapcsolattartás belföldi/külföldi munkatársakkal, beszállítókkal

Szükséges képzettség

Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • CAD rajzprogramok ismeretek
  • LEAN ismeretek
  • Német nyelvtudás

Elvárások a jelölttel szemben

  • Elektromos mérő (és/vagy teszt) berendezések, műszerek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Megbízható munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Több mint 30 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes cafeteria
  • Vállalati egészségbiztosítás
  • Rugalmas munkarend
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség