Állásajánlat nyomtatása

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba.

Műszerész

Feladatkör

  • Napi rendszeres ellenőrző méréseket végez a gyártott termékeken (sorozatgyártás)
  • Részt vesz elő- és nullszéria gyártásban
  • Megjavítja a termelésben előforduló meghibásodott elektronikákat, termékeket
  • Elvégzi a felügyelete alá tartozó gépek, berendezések tervszerűen előírt és rendkívüli karbantartását
  • Vezeti a számára rendszeresített nyomtatványokat, nyilvántartásokat

Szükséges képzettség

Elektronikai vagy elektrotechnikai műszerész végzettség

Előnyt jelent

  • Német, vagy angol nyelvismeret
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Ipari buszrendszerek ismerete
  • Mechanikai, pneumatikai ismeretek
  • PLC programozási ismeretek
  • SAP ismeretek

Elvárások a jelölttel szemben

  • Önálló munkavégzés
  • Igényesség, kreativitás
  • Precizitás, terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Versenyképes órabér
  • Modern, kultúrált munkakörnyezet
  • Két- vagy három műszakos munkarend
  • Műszakpótlék: 60% (18:00-22:00)
  • Cafetéria az első ledolgozott hónaptól
  • Teljesítményprémium
  • Ingyenes céges buszjáratok (25 járat)