Állásajánlat nyomtatása

Karbantartó Mérnök

Feladatkör

  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása, a gyártásban fellépő problémák analizálásával, gyökér ok keresésével, korrekciós intézkedések javaslatával
  • Karbantartási adatbázisban szereplő adatok felhasználásával összehasonlító elemzéseket végez a hatékonyságfejlesztés érdekében
  • Karbantartási tervek, munkautasítások felülvizsgálata, műszaki dokumentációk naprakészen tartása
  • Termelő gépek és eszközök ismétlődő hibáinak feltárása, a hibák elhárítására javaslat tétel és ezek nyomon követése
  • Kapcsolattartás külső-belső partnerekkel
  • Új gyártó berendezések beüzemelésében való közreműködés, meglévő berendezések fejlesztésére javaslattétel és megvalósítás lebonyolítása

Szükséges képzettség

Villamos -, Gépész- vagy Mechatronikai mérnök végzettség

Előnyt jelent

  • LEAN ismeret
  • Projektvezetési gyakorlat
  • PLC (Siemens) programozási ismeretek
  • Haladó Office ismeretek
  • Ipari robotok ismerete

Elvárások a jelölttel szemben

  • TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Gyártási technológiák ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Adatbázis elemzési képesség
  • Tárgyalási szintű angol vagy német nyelvismeret

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet
  • 31 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Jelenleg is bővülő cég
  • Rugalmas munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség