Állásajánlat nyomtatása

Automatizálásban és szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő, veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök (gyártástámogatás)

Feladatkör

  • A meglévő technológiák üzemeltetése, optimalizálása
  • Napi termelés felügyelete műszaki szempontból
  • Szükség esetén javaslattétel a konstrukció módosítására
  • A műszaki változtatások bevezetése a termelésbe
  • Intézkedik a termeléshez szükséges műszaki alapanyagok, szerszámok, és eszközök beszerzéséről
  • Kapcsolattartás külső és belső partnerekkel
  • Műszaki támogatás nyújtása új gépsorok telepítésénél, beüzemelésénél
  • Dokumentációk, gyártási utasítások, műszaki előírások készítése

Szükséges képzettség

Felsőfokú gépész-, elektronikai- mechatronikai végzettség

Előnyt jelent

  • Lean ismeretek
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • Német nyelvtudás

Elvárások a jelölttel szemben

  • Angol társalgási szintű nyelvismeret
  • Önálló munkavégzés
  • Jó szervezőkészség

Amit kínálunk

  • 31 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Jelenleg is bővülő cég
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség