Automatizálásban és szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő, veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Vám és szállítmányozási csoportvezető

Feladatkör

  • Vám és szállítmányozási csoport koordinálása
  • Együttműködés a Nemzeti Adó- és Vámhivatallal vámügyekben, engedélyek, bejelentések ügyében
  • Export – import vámkezelések lebonyolítása
  • Vámkezelési megbízások, származási nyilatkozatok kiállítása
  • Proforma számlák kiállítása
  • Export – import szállítmányozási tevékenység jogi hátterének ismerete és alkalmazása
  • Export – import fuvarok szervezése, nyomon követése, a szállítmányozó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Fuvarköltségek nyomon követése, ellenőrzése, fuvartender előkészítése
  • Új projektek szállítmányozási, vámkezelési folyamatainak kialakításában közreműködés
  • Kapcsolattartás a vállalaton belül területekkel, hivatalokkal, leányvállalatok társosztályaival
  • Statisztikák, nyilvántartások készítése
  • SAP adatok kezelése

Szükséges képzettség

Vámügyintézői és Nemzetközi szállítmányozási ügyintéző végzettség

Előnyt jelent

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás
  • Tapasztalat közúti/légi/tengeri szállítmányozásban
  • Nagyvállalatnál szerzett tapasztalat

Elvárások a jelölttel szemben

  • 2-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (írásban, szóban)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk

  • Több, mint 30 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások