Állásajánlat nyomtatása

Nemzetközi logisztikai tevékenységünk bővítése miatt hosszú távra, határozatlan időre munkatársat keresünk az alábbi munkakörbe:

Raktáros munkatárs

Feladatkör

  • Beérkezett áruk tételes átvétele, árukísérő dokumentáció ellenőrzése
  • Bevételezés, anyagkiadás, dokumentáció kezelése informatikai rendszerben
  • Árufeltöltés, a kanban rendszerbe tartozó raktári egységek folyamatos feltöltése, árumozgatás
  • Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása rendelésszámra
  • Termelési segédanyagok kezelése
  • Leltár elvégzése, dokumentálása

Szükséges képzettség

Középfokú végzettség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői engedély

Elvárások a jelölttel szemben

  • Középfokú végzettség
  • Minimum egy év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Terhelhetőség
  • Önállóság, pontosság, megbízhatóság
  • B kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk

  • Teljes bérre bejelentett, alkalmazotti munkaviszony
  • Versenyképes alapbér
  • Cafetéria és teljesítmény prémium
  • Váltott műszak hetente
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Színvonalas munkakörülmények, barátságos csapat