Állásajánlat nyomtatása

Automatizálásban és szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő, veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzemi karbantartó (elektromos) - Veszprém

Feladatkör

  • Gyártóberendezések és eszközök rendelkezésre állásának biztosítása
  • Megelőző karbantartások elvégzése
  • Gyártásban fellépő problémák elhárítása, korrekciós intézkedések végrehajtása
  • Termelőeszközök rendszeres ellenőrzése
  • Diagnosztikai feladatok elvégzése, eredmények dokumentálása
  • TPM rendszer működtetése
  • Pótalkatrészek felügyelete, beszerzésének kezdeményezése
  • Szakszervizek munkájának támogatása

Szükséges képzettség

Középfokú villamos- vagy mechatronikai végzettség

Előnyt jelent

  • Más területen szerzett karbantartási gyakorlat
  • Elektronikai szerelési tapasztalat
  • PLC programozási ismeretek
  • Elektromos rendszerek működésének átfogó ismerete

Elvárások a jelölttel szemben

  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Pneumatikai és elektronikai ismeretek (rajzolvasás)
  • TPM rendszer és megelőző karbantartási technikák ismerete
  • Terhelhetőség, rugalmasság, jó problémamegoldó képesség
  • Angol, vagy német nyelv alapszintű ismerete

Amit kínálunk

  • Több mint 30 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Jelenleg is bővülő cég
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség