Állásajánlat nyomtatása

Automatizálásban és szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő, veszprémi székhelyű Balluff Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Gépkezelő technikus

Feladatkör

  • Termelőeszközök, gépek működtetése, ellenőrzése
  • Érvényben lévő technológiai és minőségi utasítások végrehajtása
  • A felmerülő kisebb javítási munkák elvégzése
  • TPM-es kollégák támogatása az üzemben lévő gépek, berendezések karbantartásában, az új technológiák telepítésében
  • Paraméterek állítása a gép/termék programjában
  • Szükség esetén különböző alap programozási feladatok elvégzése
  • Felettes értesítése a minőségi mutatók meghatározott értéket meghaladó romlása, vagy jobbító javaslat esetén

Szükséges képzettség

Középfokú műszaki (elektronikai, villamos, vagy mechatronikai) végzettség

Előnyt jelent

  • SMT gépek kezelésében szerzett tapasztalat
  • Automatizált gyártás ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó kézügyesség
  • SAP ismeretek
  • Német, vagy angol nyelvtudás

Elvárások a jelölttel szemben

  • Gépkezelési tapasztalat (elektronikai gyártás)
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk

  • Versenyképes bér
  • Műszakpótlék (18:00-06:00): 60%
  • Modern, kulturált munkakörnyezet
  • Cafetéria juttatás
  • Teljesítményprémium
  • Útiköltség támogatás