Állásajánlat nyomtatása

A szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Üzemviteli karbantartó (Villamos)

Feladatkör

  • Az épületgépészeti berendezések üzemeltetése, a (gyártó) berendezések energiaellátásának figyelemmel kísérése. Az esetlegesen felmerülő hibák elhárítása.
  • Új (épület)villamos rendszerek kiépítésében való aktív közreműködés.
  • Külső kivitelezők munkájának támogatása a vállalat területén.
  • Különböző esedékes villamos mérések, felülvizsgálatok elvégzése

Szükséges képzettség

Villanyszerelő-, erősáramú berendezés szerelő végzettség

Előnyt jelent

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Érintésvédelmi szabványossági felülvizsgáló szakképesítés
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálói szakképesítés

Elvárások a jelölttel szemben

  • Kiváló műszaki érzék, jó problémamegoldó képesség
  • Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • Igényesség, kreativitás
  • Terhelhetőség, rugalmasság

Amit kínálunk

  • Versenyképes órabér
  • Modern, kultúrált munkakörnyezet
  • Két műszakos munkarend
  • Műszakpótlék: 60% (18:00-22:00)
  • Cafetéria az első ledolgozott hónaptól
  • Teljesítményprémium
  • Útiköltség támogatás