Állásajánlat nyomtatása

Automatizálásban és szenzorgyártásban világviszonylatban vezető, magas technológiai színvonalon működő, veszprémi székhelyű Balluff-Elektronika Kft. munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Folyamatmérnök Méréstechnikai területre

Feladatkör

  • Mérőberendezések mérésre való felkészítése
  • Mérőprogramok készítése
  • Mérési eredmények kiértékelése; hibaanalízis
  • Javaslattétel korrekciós intézkedésekre
  • Dokumentációk, műszaki előírások készítése, változtatások bevezetése
  • Mérőeszközök karbantartásának, kalibrációjának támogatása
  • Sorozatgyártás támogatása

Szükséges képzettség

Villamos- vagy mechatronikai mérnöki végzettség

Előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • SAP ismeretek
  • LEAN ismeretek
  • CAD rajzprogramok ismeretek
  • Német nyelvtudás

Elvárások a jelölttel szemben

  • Mérőműszerek ismerete
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • Megbízható munkavégzés

Amit kínálunk

  • 31 éves magyarországi múlt – stabil háttér
  • Jelenleg is bővülő cég
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes cafeteria
  • Munkába járási támogatás
  • Saját étterem
  • Kiemelkedően jó munka-magánélet egyensúly (dolgozói elégedettségmérés alapján)
  • Dolgozói vásárlási kedvezmények városszerte
  • Alapítványi támogatások
  • Szakmai tréningek és előmeneteli lehetőség